Izvor: RTS, 16.Sep.2023, 04:36

Адем Љајић дочекан у Новом Пазару пред 4.000 навијача

Више од 4.000 навијача присуствовало је промоцији Адема Љајића у Новом Пазару, саопштио је вечерас фудбалски клуб из града на Јошаници. 
Навијачи су на Градском стадиону одушевљено поздравили некадашњег репрезентативца Србије и фудбалера Партизана, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Фјорентине, Роме, Интера и Бешикташа.
Љајић је изабрао дрес са бројем 88 на леђима, а уз овације и аплаузе са трибина, дочекао га је и ватромет. 
Деби Љајића се очекује у недељу 17. септембра против Напретка из Крушевца.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.