Izvor: RTS, 07.Feb.2024, 10:57

Лука Божић МВП 19. кола АБА лиге

Кошаркаш Задра Лука Божић проглашен је за најкориснијег играча 19. кола АБА лиге, саопштили су из регионалног такмичења.
Кошаркаши Задра победили су на свом терену екипу Меге резултатом 74:71 у 19. колу регионалне лиге.

Божић је на терену >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << провео 40 минута, а за то време постигао је 20 поена и имао десет скокова и седам асистенција што је у збиру чинило индекс корисности 35.
Божић у досадашњем делу сезоне просечно бележи 37.3 минута по утакмици и 22.2 поена.
Кошаркаши Задра се тренутно налазе на петом месту на табели АБА лиге са 11 победа и осам пораза.
Задар ће у наредном, 20. колу регионалног такмичења, 11. фебруара гостовати Црвеној звезди.