Izvor: RTS, 03.Dec.2023, 00:02

Арсенал одржава прво место, Јунајтеду на "Сент Џејмс парку" прекинут низ победа

Фудбалери Арсенала славили су 2:1 над Вулверхемптоном у утакмици 14. кола Премијер лиге.
"Тобџије" су врло лако решили питање победника преко Букајоа Саке у шестом и Мартина Едегарда у 13. минуту. За Вулвсе је смањио Матеус Куња у 86. минуту.
Арсенал >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је први на табели Премијер лиге са 33 бода, четири бода више од главног ривала Манчестер ситија. Вулверхемптон је на 13. позицији са 15 бодова.
Следећи противник Арсенала је Лутон, који је поражен од Брентфорда 3:1. Вулвси ће угостити Барнли.
Њукасл је у најинтересантнијем дуелу, бар по именима клубова, савладао Манчестер јунајтед са 1:0. Победоносни гол постигао је Ентони Гордон у 55 минуту.
Ова победа доенла је Њукаслу пето место са 26 бодова. Јунајтеду је прекинут низ од три победе и налазе се на седмом месту са 24 бода.
Њукасл у следећем колу гостује код Евертона, док Манчестер јунајтед игра на "Олд трафорду" против Челсија.