Izvor: RTS, 03.Okt.2023, 00:02

Челси победом над Фуламом затворио коло Премијер лиге

Фудбалери Челсија су на "Крејвен котиџу" савладали екипу Фулама са 2:0 у утакмици седмог кола Премијер лиге.
Меч је решен за само два минута. Прво је Михајло Мудрик у 18. минуту постигао први гол у дресу Челсија за шта му је требало 24 утакмице, а већ >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << у следећем нападу је Армандо Броја дуплирао предност "плаваца".
Репрезентативац Србије Саша Лукић је играо за Фулам од 75. минута, док је голман Ђорђе Петровић меч одгледао са клупе "плаваца". Л
укић је у 78. минуту имао одличну шансу, али је његов ударац одлично зауставио Роберт Санчез.
Челси је другом победом у шампионату стигао до осам бодова и 11. места, док је Фулам са истим бројем бодова сад на позицији број 13.
Плави ће у наредном колу, за викенд, у госте Барнлију, док ће Фулам дочекати Шефилд јунајтед.