Izvor: RTS, 02.Sep.2023, 23:23

Војводина "са креча" до три бода против Крагујевчана, тријумфи Јавора и Напретка

Фудбалери Војводине савладали су после преокрета тим крагујевачког Радничког 2:1, у утакмици шестог кола Суперлиге Србије. Тријумфе на домаћем терену остварили и Напредак против Вождовца 2:1, као и Јавор против нишког Радничког 1:0.
Крагујевчани >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << су на "Карађорђу" имали предност на полувремену поготком Видосављевића већ у седмом минуту утакмице, али је домаћин у наставку дошао до преокрета.
Прво је Малбашић у 51. минуту изједначио резултат, да би Болинги у 82. минуту са беле тачке донео тријумф екипи из Новог Сада.
Напредак је у првој утакмици дана био бољи од Вождовца 2:1.
Домаћин је на полувремену имао два гола предности погоцима Бојовића са беле тачке и Стоисављевића, да би коначан резултат поставио Бурмаз у 65. минуту, такође са 11 метара.
Јавор је до тријумфа над нишким Радничким дошао захваљујући голу Гигића у 25. минут утакмице.