Izvor: RTS, 02.Sep.2023, 00:04

Милан савладао Рому, Сасуоло бољи од Вероне

Фудбалери Милана победили су у трећем колу Серије А у гостима Рому 2:1. Сасуоло је савладао Верону 3:1.
Милан је уписао трећи тријумф заредом у Серији А, док је Сасуоло убележио прву победу ове сезоне.

Стрелци за Милан били су Оливије Жиру у >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << деветом (пенал) и Рафаел Леао у 48. минуту.
Гол за Рому постигао је Леандро Спинацола у другом минуту судијске надокнаде времена.
Милан је од 61. минута играо са играчем мање, пошто је други жути картон добио Фикајо Томори.
Милан је забележио све три победе, а Рома је уписала један реми и два пораза.
У наредном колу Милан ће бити гост Интеру, док ће Рома дочекати Емполи.
Фудбалери Сасуола су у трећем колу Серије А стигли до прве победе, уједно нанели су Верони први пораз ове сезоне.
Стрелци за домаћи састав били су Пинамонти у 11. минуту и Берарди у 64. и 73. из пенала.
За госте, погодио је Нгонге у 56. минуту.