Izvor: RTS, 21.Avg.2023, 23:07

Арсенал голом Одегарда и с играчем мање бољи од Кристал паласа

Фудбалери Арсенала савладали су екипу Кристал паласа 1:0 у другом колу енглеске Премијер лиге.
Арсенал је уписао и други тријумф ове сезоне у Премијер лиги, након победе над Нотингем форестом у првом колу, сада су савладали Кристал палас минималним >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << резултатом.

Једини гол на мечу виђен је у другом полувремену, тачније у 54. минуту када је капитен Арсенала Мартин Одегард постигао погодак из пенала.
Арсенал је играо с играчем мање од 67. минута, јер је Такехиро Томијасу добио други жути картон, претходно је јавну опомену зарадио седам минута раније.
Кристал палас до сада има половичан успех, једну победу и један пораз, а у наредном колу играју против Брентфорда на гостовању, док Арсенал дочекује Фулам.