Izvor: RTS, 14.Avg.2023, 20:50

Специјални гост међу "Орловима" - Владимир Лучић на тренингу Србије

Повређени српски кошаркаш Владимир Лучић посетио је репрезентативце Србије на тренингу у Београду.
Један од играча који неће бити на списку Светислава Пешића за Светско првенство дошао је на тренинг репрезентације како би пружио подршку својим >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << саиграчима пред предстојеће изазове који их чекају.
Лучић се повредио током клупске сезоне и месецима уназад се знало да Пешић неће моћи да на њега рачуна. Капитенску траку је од њега преузео Богдан Богдановић.
Србију чека припремни меч против Порторика 16. авуста, ривала из групе на Мундобаскету, па следи лет за Кину и додатни пријатељски сусрети. 
Светско првенство почиње у Јапану, Индонезији и Филипинима почиње 25. августа.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.