Izvor: RTS, 05.Avg.2023, 22:33

Младост на искуство однела три бода из Панчева

Екипа Лучанске Младости савладала је у Панчеву тим Железничара 2:0, у утакмици другог кола Суперлиге Србије.
Младост је против дебитанта у елитном такмичењу одиграла искусно, постигла голове у првом полувремену и у наставку умешно сачувала предност.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << /> Гости су повели голом младог 17-годишњег Уроша Сремчевића у 14. минуту, да би у 36. Милошевић дуплирао предност гостију.
Железничар је у првој утакмици на домаћем терену у Суперлиги у историји нападао у других 45 минута, али није било већих опасности по гол Стаменковића.
Младост је дошла до четвртог бода, док је панчевачки тим остао на три бода из премијерне утакмице против Напретка.