Izvor: RTS, 23.Maj.2023, 23:33

Роналдо човек одлуке у победи Ал Насра

Португалац Кристијано Роналдо постигао је победоносни гол за Ал Наср у утакмици 28. кола против Ал Шабаба 3:2.
Овим тријумфом Роналдов тим одржао је другу позицију и претходну разлику од три бода у односу на првопласирани Ал Итихад.

Голом >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Kристијана Роналда у 59. минуту Ал Наср је преокренуо ток меча, од 0:2 дошао је до 3:2 и тријумфа.
Роналдо је постигао 14. погодак у сезони и налази се на петом месту на листи најбољих стрелаца лиге.
Кристијан Гуанка из Ал Шабаба донео је вођство својој екипи у 25., а у 40. минуту је постигао и други гол.
Андерсон Талиска је смањио резултатску предност у 44. минуту игре.
Нерешен резултат и наду за преокрет Ал Насру је донео Абдулрахман Гареб у 51. минуту.
Преокрет Ал Насру донео је Роналдо сјајним поготком са ивице шеснаестерца.
Ал Наср се и даље налази у трци за титулу, будући да су до краја сезоне у Саудијској Арабији остала још два кола.