Izvor: RTS, 22.Apr.2023, 20:55

Војводина до врха напунила мрежу Новог Пазара, победа Напретка

Фудбалери Војводине савладали су данас Нови Пазар 4:0 (2:0) у утакмици првог кола плеј-офа Суперлиге Србије.
Војводина се са 57 бодова изједначила са Партизаном на деоби четвртог и петог места, док је Пазар остао шести са 50 бодова.
Стрелци за Новосађане >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << били су Урош Николић у 17. из пенала, Јован Милошевић у 24, Никола Чумић у 61. и Радомир Милосављевић у 80. минуту.
Раније данас, у плеј-ауту Напредак је савладао Спартак 1:0, голом Владимира Пријовића у 17. минуту.