Izvor: RTS, 04.Apr.2023, 23:48

Реми Јувентуса и Интера у првом мечу полуфинала Купа Италије

Фудбалери Јувентуса и Интера одиграли су нерешено - 1:1 у првом мечу полуфинала Купа Италије, па ће одлука о финалисти пасти у реваншу, 26. априла у Милану.
Оба гола у Торину пала су у финишу меча. Колумбијац Квадрадо је довео "стару даму" у вођство у >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 83. минуту, а Интер се пораза спасио у петом минуту надокнаде.
Дефанзивац Јувентуса Бремер је играо руком, после интервенције из ВАР собе потврђен је пенал, а резервиста Интера Ромелу Лукаку није пропустио шансу да изједначи.
Филип Костић је одиграо цео меч за Јувентус, док је Душан Влаховић замењен у 74. минуту.
У другом полуфиналу играју Кремонезе и Фјорентина.