Izvor: RTS, 24.Jun.2025, 11:07

Партизан и ОФК Београд и ове године на "Братском купу" у Москви

Фудбалери Партизана ће и ове године, од 1. до 4. јула, учествовати на "Братском купу" у Москви, где ће играти и ОФК Београд, ЦСКА и Динамо из Москве, саопштили су црно-бели.
Екипа Партизана у главни град Русије путује 28. јуна и током боравка у престоници >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << тренираће у спортском центру домаћина, чиме заокружује завршну фазу припрема за нову сезону, која почиње већ 10. јула дуелом са АЕК-ом из Ларнаке у првом колу квалификација за Лигу Европе.
На позив спортских пријатеља из Москве, финални детаљи учешћа на "Братском купу" договорени су током недавне посете екипе ЦСКА-а Београду, саопштио је Партизан.
Како кажу из Хумске, као доказ чврстог пријатељства и међусобног разумевања, организатори су због раних обавеза Партизана у квалификацијама за европска такмичења изменили термине утакмица.
Црно-бели ће тако први дуел одиграти 1. јула од 18.00 часова против ЦСКА-а, док је окршај са Динамом заказан четири дана касније, у истом термину.
Експедиција Партизана се 5. јула враћа у Београд, а већ пет дана касније екипу Срђана Благојевића очекује први меч првог кола кола квалификација за Лигу Европе против АЕК-а на Кипру.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.