Izvor: RTS, 09.Jul.2024, 16:27

Фенер се растао са Папајанисом и Нуом

Репрезентативац Грчке Јоргос Папајанис и Француз Амин Нуа нису више кошаркаши Фенербахчеа, саопштио је клуб из Истанбула.
Јоргос Папајанис је прошле сезоне за Фенербахче одиграо 39 мечева у Евролиги, а просечно је постизао 5,6 поена, уз 3,1 скок, 0,8 >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << асистенција и 0,8 блокада по утакмици.

Папајанис је пре два дана са селекцијом Грчке на квалификационом турниру у Пиреју изборио пласман на Олимпијске игре у Паризу.
Грк је пре Фенербахчеа играо за Панатинаикос, Перистери, Портланд и Сакраменто.
И Нуа завршио епизоду у Фенеру Клуб из Истанбула се растао и са Французом Амином Нуом, који је такође напустио Фенер.
Нуа је постао играч Фенербахчеа у јануару ове године, а дошао је као замена након повреда Најџела Хејс-Дејвиса и Дајшона Пјера.
Француз је сезону почео у израелском Хапоел Холону, да би је након ратног стања у Израелу наставио у италијанској Тортони. Играо је и за Асвел, Андору и Стразбур.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.