Izvor: RTS, 10.Feb.2024, 21:53

Два преокрета на мечу Роме и Интера, Лацио бољи од Каљарија

Фудбалери Интера победили су после проекрета екипу Роме 4:2 у утакмици 24. кола италијанске Серије А. Лацио је у Каљарију био бољи од домаћина 3:1.
Интер поново одступио од Јувенруса. Неро-азури тренутно имају седам бодова више од екипе Масимилијана >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Алегрија.
Екипа из Милана повела је у 17. минуту поготком Ачербија, али је њихово вођство трајало само до 28. када је Манћини на асистенцију Пелегринија поравнао бројеве на семафору.
Преокрет Роми донео је Ел Шарави у 44. минуту, а асистент му је био такође Пелегрини.
Интер је ипак доста организованије ушео у друго полувреме.
Турам је у 49. минуту поравнао на 2:2, а онда је у 56. Ангелино аутоголом донео преокрет Интеру, а испоставиће се и победу 3:2.
Лацио лако са Каљаријем Лацио је у Каљарију повео аутоголом Дејола у 26. минуту, а са тим резултатом се отишло и на паузу.
Ћиро Имобиле већ у 49. дуплира вођество небескоплавих, али Гаетано већ у 51. постиже погодак за Каљари и смањује заостатак на 2:1.
Коначних 3:1 за тим из Рима поставља Фелипе Андерсон у 65. минуту.