Izvor: RTS, 10.Feb.2024, 18:58

Младост у последњем минуту изборила реми са Војводином

Фудбалери Војводине и Младости из Лучана ремизирали су 1:1 у утакмици 20. кола Суперлиге Србије.
Војводина се тренутно налази на шестој позицији, док је Младост на осмом месту.

Новосађани су повели поготком Андрије Радуловићу у 83. из пенала, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << а изједначио је Патрик Езе у 96. минуту.
Фудбалери Железничара ремизирали против Новог Пазара Фудбалери Железничара и Новог Пазара одиграли су нерешено 2:2 у мечу 20. кола Суперлиге Србије.

Александар Ђорђевић је довео домаће у вођство у осмом минуту, а изједначио је Никола Караклајић у 28. минуту, на асистенцију Адема Љајића, који је само три минута касније морао да напусти игру због повреде.
Лазар Романић је у 45. минуту вратио вођство домаћину, а гол за бод гостију постигао је резервиста Сејдуба Сума у 90+3. минуту са пенала. Железничар је сад 14. са 19 бодова, а Нови Пазар је остао пети са 30.
У наредном колу Железничар гостује код Чукаричког, док ће Нови Пазар без помоћи навијача дочекати Црвену звезду.