LSV ĆE PODRŽATI REBALANS BUDŽETA

Izvor: Kurir, 17.Okt.2011, 14:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LSV ĆE PODRŽATI REBALANS BUDŽETA

BEOGRAD - Liga socijaldemokrata Vojvodine podržaće predloženi rebalans budžeta za ovu godinu budući da je Vlada Srbije prihvatila amandman kojim je precizirana isplata budžetski sredstava za kapitane investicije Vojvodini do kraja godine, najavila je poslanik te strake Aleksandra Jerkov.

Jerkov je novinarima u republičkom parlamentu rekla da je prihvatanjem tog amandmana, koji je podneo Savez vojvođanskih Mađara, rebalans budžeta za LSV prihvatljiv.

Tako će, prema >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << njenom objašnjenju, Vojvodini do kraja godine u Fond za kapitalne investicije biti uplaćeno osam mijlijardi dinara.

Rasprava o amandmanima na rebalans budžeta jutros je odložena i trebalo bi da počne u 13 sati, kako bi do tada nadležni skupštinski odbori razmotrili podnete amandmane.

Podršku predloženom rebalansu najavile su stranke vladajcuhe koalicije, dok su LSV i SVM podršku uslovljavale prihvatanjem amandmana SVM.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.