ĐELIĆ U VLADI SAMO DO PETKA

Izvor: Kurir, 14.Dec.2011, 08:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ĐELIĆ U VLADI SAMO DO PETKA

BEOGRAD - Ode čovek! Vicepremijer Božidar Đelić ovih dana užurbano pakuje svoje stvari kako bi do kraja nedelje napustio kabinet u Nemanjinoj 11, u kojem je od formiranja Vlade u julu 2008. godine.

BEOGRAD - Ode čovek!

Vicepremijer Božidar Đelić ovih dana užurbano pakuje svoje stvari kako bi do kraja nedelje napustio kabinet u Nemanjinoj 11, u kojem je od formiranja Vlade u julu 2008. godine.

Đelić je odmah po podnošenju ostavke otkazao sve unapred >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << zakazane posete. On je vratio laptop i telefon koji je zadužio u Vladi. Jučerašnji dan proveo je u pakovanju knjiga koje je doneo u kabinet. Đelić je ranije najavio da se u početku neće baviti politikom, već da će se neko vreme posvetiti porodici i ćerkama, koje žive u Francuskoj. Nakon toga, biće angažovan u kampanji svoje stranke pred sledeće parlamentarne izbore.

(G. R.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.