
Izvor: RTS, 19.Apr.2024, 18:28
Више јавно тужилаштво у Зајечару још није добило записник о обдукцији тела Д. Д.
Главни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Зајечару Миодраг Цановић рекао је за Танјуг да још увек није стигао записник о извршеној одбукцији тела Д. Д., брата осумњиченог за убиство двогодишње Данке Илић, као и да није прочитао наводе медија да је он преминуо насилном >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << смрћу.
Поједини медији данас су објавили вест да је одбукција показала да је брат осумњиченог за убиство, Д. Д. који је преминуо током полицијској задржавања преминуо насилном смрћу, међутим у тужилаштво још увек није стигао записник о извршеној одбукцији која ће показати узрок смрти.
Д. Д. је преминуо 7. априла у Полицијској станици у Бору, где је био као осумњичени да је помогао свом брату да сакрије тело двогодишње девојчице.
Двогодишња Данка Илић нестала је 26. марта у Бањском пољу код Бора, а полиција је, након 10 дана потраге и детаљних провера свих трагова и информација, ухапсила С. Ј. и Д. Д. из Бора, за које се сумња да су девојчицу ударили аутомобилом, а затим њено тело ставили у гепек кола и однели на депонију.
Тело девојчице још није пронађено.