Stare aplikacije na novom OS

Izvor: ITsvet.com, 15.Feb.2011, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stare aplikacije na novom OS

Znamo da originalni Palm Pre modeli i Pixi neće biti upgrade-ovani na WebOS 2.0 i takođe znamo sve od novom Enyo aplikacionom razvojnom okviru. Šta je sa pokretanjem onih aplikacija koje su razvijene u starom Mojo okviru na WebOS 3.0 uređajima, kao što je TouchPad. Oni će biti podržani, tvrdi HP Developer Relations and Framework inženjer Ben Combee. On je izjavio da će Mojo aplikacije na webOS 3.0 operativnom sistemu raditi u nekoj vrsti emulacionog procesa, ali da u pitanju neće biti tradicionalni emulator, već nešto sofisticiranija opcija. Dakle, dobra vest za sve korisnike koji koriste apliakcije bazirane na starom razvojnom okviru.

Nastavak na ITsvet.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta ITsvet.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta ITsvet.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.