Izvor: Tracara.com, 04.Sep.2014, 14:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Udala se bivša devojka Angeline Jolie!
Bivša devojka Angeline Jolie na venčanju je bila obučena kao muškarac, dok je njena supruga nosila venčanicu! (foto: DailyMail)
Samo nekoliko dana nakon što se Angelina Jolie u Francuskoj tajno venčala za Brad Pitta udala se i njena bivša devojka!
Pogledajte fotografije sa tajnog venčanja Angeline i Brada!
47-ogodišnja američka glumica japanskog porekla Jenny Shimizu venčala se za Michelle Harper, sa kojom je u vezi od 2012. godine, piše Us Weekly.
Fotografije sa venčanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Tracara.com << Janny i Michelle objavljene su juče – Jenny je, očekivano, obučena kao muškarac u crnom odelu, dok je njena supruga nosila belu venčanicu.
Angelina i Jenny iz vremena kada su bile u ljubavi! (foto: DailyMail)
Podsećanja radi, Angelina je jednom prilikom izjavila da bi se verovatno venčala za Jenny da se nije udala za svog prvog supruga Jonny Lee Millera.
Redakcija Tracara.com
Pogledaj vesti o: Anđelina Žoli















