Izvor: Kurir, 08.Avg.2011, 08:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MILICA MAJSTOROVIĆ POKUŠALA DA VRATI DEČKA
Milica Majstorović, pevačica i bivša učesnica rijalitija „Parovi“, pokušala je da obnovi vezu s Nenadom Jevremovićem. Otputovala je u Kragujevac s namerom da nastave ljubavnu romansu.
- Htela sam toj ljubavi da pružim još jednu šansu. Ali, nije išlo. Definitivno smo raskinuli, i ja sam opet u Beogradu - rekla je Milica za Puls.
Ako nema sreće u ljubavi, imaće u poslu, jer izdaje novi singl, „Sebična-lična“.
(I. C.)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












