IZVIRILE: Bojani Rajić sevnule bradavice!

Izvor: Kurir, 22.Okt.2014, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

IZVIRILE: Bojani Rajić sevnule bradavice!

Manekenka se nakon revije Suzane Perić presvukla u belu majicu, ispod koje su se nazirale njene gole grudi

Bojani Rajić sevnule su bradavice posle revije Suzane Perić pred predstavnicima sedme sile, ali i svim ostalim posetiocima.

Dok se šetkala pistom, bivša supruga golmana Vladimira Stojkovića izgledala je veoma elegantno u novim modelima poznate kreatorke. Međutim, čim se presvukla u pocepane farmerke i belu majicu, izgledala je poput šiparice >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << koja je zaboravila da obuče brushalter!

Da li je na ovaj komad veša zaista zaboravila ili ga je namerno ostavila kod kuće, zna samo ona. To što nije imala brus manekenki nije smetalo, ona je opušteno davala izjave novinarima i pozirala fotografima ne mareći za to što njene bujne grudi ispod bele majičice takođe poziraju, ali same za sebe.

Borba njenih bradavica da se probiju preko tkanine do znatiželjnih pogleda prisutnih, kojih je bilo u velikom broju, bila je uspešna, jer u jednom trenutku više niko nije gledao u Bojaninu facu, niti ju je slušao šta priča, već su sve oči bile uprte u njeno nemirno poprsje. Tako su njene bliznakinje naprasno postale zvezde večeri.

Ne odvajaju se

MARIJA KUBURU NIGDE NE PUŠTA SAMOG

Marija Savić Srećković i Aleksandar Srećković Kubura uporni su u tome da uvere sve u snagu svoje ljubavi. Oni se posle Kuburinog neverstva ne razdvajaju, pa su i ovu reviju iskoristili kako bi dokazali da se vole.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.