Klovn Bitlo oduševio đake

Izvor: Vesti-online.com, 16.Jul.2014, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klovn Bitlo oduševio đake

Smešna, zanimljiva, ali i poučna predstava o klovnu Bitlu koji putuje zemaljskom kuglom i upoznaje brojne predele i države izazvala je veliku pažnju mališana, u prostorijama kluba "Nikola Tesla".

Deca su i učestvovala u predstavi

 

Odlično adaptiran komad našeg umetnika Siniše Tice, rodom iz Banjaluke, spada u retke predstave koje se izvode u Lincu i Gornjoj Austriji kad je reč o najmlađem uzrastu, koji je po rečima samog autora veoma zahtevan:
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
- Teško je deci držati pažnju, pa je zato neophodno dosta truda da bi se postigao željeni efekat. Drago mi je da su deca uživala, mada nije prvi put da gostujem u Lincu. Verujem da ćemo se češće družiti - istakao je glavni i jedini glumac u ovom komadu Siniša Tica.

Sudeći prema reakcijama najmlađih, zaista je ovo bio odličan potez uprave kluba koja je na ovaj način čestitala učenicima završetak školske godine. U predstavi su aktivno učestvovali i devojčice i dečaci koji su iskoristili priliku da pokažu nesporan pevački talenat.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.