Novi asfalt za Sunčani breg u Rakovici

Izvor: Studio B, 05.Mar.2014, 13:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi asfalt za Sunčani breg u Rakovici

Na zahtev velikog broja građana naselja Sunčani breg, Opština Rakovica je obezbedila 1.200 tona recikliranog asfalta koji je počeo da se postavlja na ulicama u tom naselju.

Postavljanje asfalta je počelo pre dva dana i trajaće narednih nekoliko dana, a asfaltom će biti pokriveno desetak poprečnih krakova glavne ulice ukupne dužine veće od dva kilometra, saopštila je danas Opština Rakovica.

Naselje Sunčani breg od svog osnivanja, pre 15 godina, nije imalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << asfaltiran put, a problem je bio izražen posebno tokom kišnih dana kada su se ulice pretvarale u blatišta.

Zahvaljujući Opštini Rakovica, naselje Sunčani breg je krajem 2012. godine prvi put dobilo asfalt.

Opština je finansirala asfaltiranje glavne ulice i pojedinih krakova ukupne dužine oko 1,5 kilometara, piše u opštinskom saopštenju.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.