Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Maj.2016, 16:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nestala devojčica pronađena u N.Sadu
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu pronašli su danas Jovanu Ibraimović (2003) iz Železnika, čiji je nestanak prijavljen policiji u Beogradu.
Trinaestogodišnjakinja je pronađana oko 18 sati u novosadskom naselju Klisa.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
SREĆAN KRAJ Nestala devojčica iz Beograda nađena u Novom Sadu
Izvor: Blic, 26.Maj.2016
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu pronašli su danas Jovanu I. (13) iz Železnika, čiji je nestanak prijavljen policiji u Beogradu...Trinaestogodišnjakinja je nađena oko 18 sati u novosadskom naselju Klisa, navodi se u saopštenju MUP.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












