
Izvor: Svet plus, 04.Maj.2011, 16:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Slavica Ćukteraš preuzela Cecin album
Dok je producent Damir Handanović sa svojim saradnicima i tekstopiscima pripremao novi album Cece Ražnatović nije ni razmišljao da će ceo njegov trud pasti u vodu zbog optužnice koju je pevačica dobila.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Slavica Ćukteraš uzela pesme koje su bile namenjene za album Cece Ražnatović
Izvor: Lola.rs, 04.Maj.2011
Pesme koje je trebalo da se nađu na novom albumu Cece Ražnatović dobila je Slavica Ćukteraš! Sve se desilo slučajno a Slavicu je prosto poslužila sreća. Naime, producent Damir Handanović je sa tekstopiscima i saradnicima ..
Slavica Ćukteraš uzela Cecin album!
Izvor: medio.rs, 05.Maj.2011, 01:19
Pesme koje je trebalo da se nađu na novom albumu Cece Ražnatović dobila je Slavica Ćukteraš!
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.