2000 navijača u Boru

Izvor: MC Bor, 25.Jan.2015, 14:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bor, 25.01.2015. Izvor: kosarka24.rs
Boranke napunile tribine sportskog centra u Boru i pokazale da gradu treba kvalitetan prvoligaš.

U prelepom košarkaškom ambijentu pred više od 2.000 gledalaca ekipa Partizana savladala je Bor rezultatom 75:66 (26:15, 20:15, 19:14, 10:22).
 Posle utakmice 16. kola crno-bele imaju skor 11-5 i nalaze se na deobi trećeg mesta zajedno sa ekipom Vrbasa. >> Pročitaj celu vest na sajtu MC Bor << Bor je 12. porazom, uz četiri pobede, ostao na desetom mestu, ali sa dve pobede manje od mesta koje garantuje opstanak.
 Posle uvodnog ispitivanja gošće su prve ubacile u brzinu i praktično već posle desetak minuta igre stekle odlučujuću prednost. Serijom 11:1 Partizan je u 12. minutu poveo sa 31:16 i tu stečenu prednost iskusno održavao do kraja utakmice.
 Bor je u nekoliko navrata pravi serije kojom je stizao na desetak poena minusa, ali nijednom nije uspeo ozbiljnije da pripreti.
 Najveću prednost gošće su imale početkom poslednje deonice (65:42), a domaćin je u finišu uspeo da izbori častan poraz.
 U pobedničkom timu Janković je ostvarila dabl-dabl sa 15 poena i 13 skokova, Petković je ubacila 14, Prlja 12, a Vojinović i Vučković po 11 poena.
 Kod domaćina Radić je postigla 19 poena, Petrović 18, a Vučković i Jozić po 11.
 Crno-bele su u ovom kolu bile kobne po ekipu Bora, ali bi već u narednom kolu mogle da „igraju“ i za njih pošto na svom terenu dočekuju Radnički, jednog od konkurenata Boru. Bor će ponovo igrati na svom terenu, stiže Srbobran, što će biti prilika da Boranke naprave korak u pravcu opstanka.

Pogledaj vesti o: Bor,   Košarka

Nastavak na MC Bor...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MC Bor. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MC Bor. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.