BUNDESLIGA: Demirbaj u nadoknadi produžio Negelsmanov san (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 22.Apr.2017, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U trećem minutu nadoknade je Hofenhajm izbegao poraz u prvom meču 30. kola Bundeslige.
Na ‘Rajn Enerdži’ stadionu su bodove podelili Keln i Hofenhajm – 1:1.
Posle ne toliko interesantnog prvog poluvremena, u kojem je Fric samo pokazao jedan žuti karton Hejncu zbog nešto grubljeg starta, usledilo je drugo puno iskušenja na obe strane.
Pomenuti Hejnc je nastavio sa grubom igrom pa ga je u 52. minutu zamenio naše gore list, Neven Subotić. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Nakon odlične akcije u kojoj velike zasluge pripadaju Hektoru, Bitenkur je u 58. minutu savladao Baumana za vodstvo ‘jarčeva’.
Uporan je bio Hofenhajm nakon primljenog gola, ipak borba za Ligu šampiona nije mala stvar. Sve se to isplatilo u trećem minutu sudijske nadoknade kada je veznjak Demirbaj savladao Horna za konačnih 1:1 i podelu bodova.

Kerem Demirbay Goal HD – FC Koln 1-1 Hoffenheim… by footballtvvideos