Fudbaleri Jošanice bolji od Pazar Juniorsa u polufinalu kupa

Izvor: SandzakPress.net, 26.Okt.2016, 16:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U polufinalu kupa FS opština Novi Pazar, Raška i Tutin na terenu u Novopazarskoj banji sastale su se ekipe FK Pazar Juniors i FK Jošanica. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:0 za ekipu Jošanice. Strijelac gola bio je Plojović u 10. minutu meča. Drugo poluvrijeme počelo je agresivnom igrom, koja je krunisana golom Marukića u 50. minutu meča. Nešto konkretnija igra Pazar Juniorsa u nastavku koji je umalo smanjio prednost Jošanice. Sjajnim prodorom i centaršutem mladog Aličkovića >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << gol za 3:0 postigao je iskusni Altin Grbović. Na 3:1 smanjio je Miraljemović nakon greške golmana Danila Đulčića. Dosuđen je jedanaesterac za fudbalere Jošanice. Altin Grbović preuzeo je odgovornost, ali je golman Anes Hadžibulić bio na visini zadatka i sačuvao svoju mrežu. Konačan rezultat je 3:1. Jošanica na visini zadatka. Kao najbolji pojedinac na meču pokazao se Altin Grbović. U redovima gostiju najbolju partiju pružili su Ugljanin Vahid i golman Anes Hadžibulić. SANA – H.Škrijelj
Pogledaj vesti o: Raška