Izvor: 025info.rs, 10.Apr.2014, 15:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Minimalac "đavola" u Bačkom Gračacu

U 20. kolu lige Područnog fudbalskog saveza Sombor, fudbaleri Mladosti savladali su ekipu Borca na vrućem gostovanju u Bačkom Gračacu minimalnim rezultatom 1:0 (0:0). U tvrdoj, i rovovskoj borbi gol odluke postigao je Petar Uzelac. Mladost je bila bolji rival tokom celog meča, a pored postignutog pogotka promašene su još tri veoma izgledne prilike. Bez obzira na slabu realizaciju trener apatinskih fudbalera Slobodan Bačić morao bi biti zadovoljan igrom svojih pulena koji su kontrolisali igru svih 90 minuta i na kraju zabeležili četvrtu uzastopnu pobedu u prvenstvu (nakon poraza u prvom prolećnom kolu) uz gol razliku 15:1 u tih 360 minuta. (Tabela preuzeta sa sajta www.srbijasport.net) Mladost je trenutno prvoplasirana ekipa na tabeli, ali sa istim brojem bodova kao i OFK Odžaci i Zadrugar iz Srpskog Miletića. Blizu je i somborski ŽAK koji za vodećom trojkom zaostaje samo tri boda. U narednom 21....

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.