Izvor: S media, 24.Jan.2011, 16:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pica za 1.800 evra
Vlasnik jedne picerije u Napulju uvrstio je u svoj jelovnik picu od 1.800 evra s kojom se nada da će ući u Ginisovu knjigu rekorda.
Od pre nekoliko nedelja, picerija Klaudija Kamilerija u Napulju postala je prava atrakcija, jer se na njenom jelovniku nalazi najskuplja pica na svetu za koju treba izdvojiti čak 1.800 evra.
Jelovnik od buba spas za čovečanstvo
Pica je, po rečima Kamilerija, dostojna kako reputacije slavnog italijanskog specijaliteta >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << tako i svoje paprene cene, prenose mediji.
Ukoliko želite da probate ovu picu, čije je testo posuto belim tartufima, listićima od 24-karatnog zlata i prvoklasnom mocarelom, morate da je naručite sedam dana unapred i to u periodu od maja do oktobra, tj. u sezoni berbe tartufa.
Tanjug
Najskuplja pica na svetu košta 1.800 evra
Izvor: SrbijaNet.rs, 24.Jan.2011
Vlasnik jedne picerije u Napulju uvrstio je u svoj jelovnik picu od 1.800 evra s kojom se nada da će ući u Ginisovu knjigu rekorda. Od pre nekoliko nedelja, picerija Klaudija Kamilerija u Napulju postala je prava atrakcija, jer se
Napuljski ugostitelj napravio pizzu vrijednu 1.800 eura
Izvor: SEEbiz.eu, 24.Jan.2011
NAPULJ - Vlasnik jedne pizzerije u Napulju uvrstio je u svoj jelovnik pizzu od 1.800 eura sa kojom se nada da će ući u Guinnessovu knjigu rekorda.












