Eliminacija Puste Reke iz Kupa RIS

Izvor: juGmedia, 29.Maj.2015, 07:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BOJNIK – Jučerašnjim porazom u Vranjskoj Banji od domaćeg istoimenog tima pobednika Kupa Pčinjskog okruga sa 3:2 fudbaleri bojničke Puste Reke oprostili su se od daljeg takmičenja na nivou istočnog regionalnog saveza, već u 1. kolu.

Na poluvremenu je bilo nerešeno 1:1, a izjednačujući pogodak za goste postigao je Predrag Vidojević iz penala.

U nastavku susreta Pusta Reka je povela golom Nenada Kostića iz slobodnog udarca sa nekih 30-tak metara ali to nije bilo >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << dovoljno i da se dođe do pobede, jer je ekipa iz Vranjske Banje najpre poravnala na 2:2 u 80. minutu, a samoj završnici meča i potpuno preokrenula rezultat.