Dinamo kod kuće sa Sinđelićem

Izvor: OkRadio.rs, 25.Sep.2016, 10:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U utakmici sedmog kola Prve lige Srbije fudbaleri Dinama iz Vranja igraju u nedelju meč sa ekipom Sinđelića iz Beograda. Trener Dinama Dragan Antić kaže da je iz utakmice u utakmicu sve zadovoljniji igrom svojih igrača, ali da je najveći problem u timu izostanak efikasnosti, uprkos dobroj igri. - Sinđelić je odlična ekipa koja igra tvrdo, a to pokazuje samo jedan primljen gol u prvih šest utakmica. Mi ćemo Beograđane napadati još od prvog minuta, i nadam se da će nam to doneti pobedu. Nadam se da ćemo u tri naredne utakmice osvojiti sedam bodova, protiv Sinđelića, OFK...