Kačar sa klupe gledao pobedu Hamburgera

Izvor: Vesti-online.com, 24.Nov.2013, 23:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Berta van Marvajka slavila na svom terenu u Bundesligi posle tri meseca - 3:1

Ponovo slavlje u Hamburgu! Puleni Berta van Marvajka savladali su Hanover sa 3:1 i posle tri meseca pauze obradovali publiku na Imteh areni! Hamburgeru je prvi put pošlo za rukom u ovoj sezoni da pobedi nakon što je prethodno primio pogodak. Goste je u vođstvo dpvep Hušti, ali je Badelj samo tri minuta kasnije vratio utakmicu na početak.

Pogodak hrvatskog internacionalca >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << silno je motivisao domaće igrače, koji su na samom startu drugog poluvremena preko Bejstera došli do vođstva. Sve je bilo rešeno u šest minuta pre kraja meča, kada Hakan Čalanoglu matirao Cilera i razgalio 53.000 navijača na Imteh areni.

Prvi put u konkurenciji za startnu postavu Hamburgera bio je i srpski internacionalac Gojko Kačar, koji je ceo meč presedeo na klupi. Majnc je put ka samom vrhu tabele pronašao u Bremenu, gde je slavio sa 3:2. Domaćin je gubio sa 3:0 do 85. minuta, a onda golovima Elije i Di Santa uneo neizvesnost u meč. Ipak, nije bilo vremena za potpuni preokret.