SERIJA A: Torino ubedljiv protiv Palerma, Bolonja savladala Udineze (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 14.Feb.2016, 18:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U mečevima 25. kola Serije A, pobede su na gostovanjima zabeležili Torino nad Palermom (3:1) i Bolonja nad Udinezeom (1:0), dok su Sampdorija i Atalanta odigrali bez golova.

Fudbaleri Torina savladali su ekipu Palerma sa 3:1. Palermo je doduše poveo u trećem minutu golom Điraldina, da bi u 19. Imobile izjednačio iz penala. U 31. minutu “Bikovi” iz Torina preokreću rezultat autogolom Gonzalesa, a konačan rezultat postavlja Imobile nakon lepog soloprodora u 69. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << minutu.

(Izvor: Youtube/TUTTO IL CALCIO ITALIANO)
Bolonja je gostovala Udinezeu, i do 79. minuta, mirisalo je kao da neće biti pobednika. Ipak, Matea Destro, nakon nekoliko driblinga, šalje loptu u mrežu za nova tri boda “Bolonjeza”.

(Izvor: Youtube/nomesone1)
Meč Sampdorije i Atalante završen je bez golova.
Ranije danas, Milan je savladao Đenovu sa 2:1.