Izvor: CrveniTepih.com, 02.Maj.2013, 13:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spomen-ploča Oliveri Marković

Spomen-ploča glumici Oliveri Marković biće otkrivena 3. maja na kući na Banovom brdu u Beogradu, na uglu ulica Pere Todorovića i Osogovske, u kojoj je živela poznata dramska umetnica.   Prema želji sina Olivere Marković, poznatog pozorišnog i filmskog reditelja Gorana Markovića, na spomen-ploči će pisati: “U ovoj kući je živela dramska umetnica Olivera Marković [...]

Nastavak na CrveniTepih.com...



Povezane vesti

Otkrivena spomen ploča Oliveri Marković

Izvor: Beta, 03.Maj.2013, 13:17

BEOGRAD, 3. maja 2013. (Beta) - Spomen-ploča otkrivena je u petak na kući u kojoj je živela glumica Olivera Marković, na raskrsnici ulica Pere Todorovića i Osogovske na Banovom Brdu u Beogradu...Spomen p.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta CrveniTepih.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta CrveniTepih.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.