 
			
									Izvor: iYupi.com, 23.Feb.2011, 00:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BANE I KAĆA: NAŠA LJUBAV JE SVE JAČA!
BANE: Sve što se tiče našeg zajedničkog života prepustio  sam Katarini. Ukoliko joj bude lepo sa mnom, nas dvoje ćemo živeti  zajedno, u suprotnom neka me istera iz stana. KAĆA: Pre braka jako je  važno da se partneri upuste u zajednički život kako bi na vreme shvatili  da li su stvoreni jedno za drugo
„Zvezda  Granda" i pobednica trećeg serijala „Farme" Katarina Živković i njen  dečko, maneken Branislav Janković, započeli su zajednički život.
Iako  je njihova >> Pročitaj celu vest na sajtu iYupi.com <<  veza tokom rijalitija bila na staklenim nogama, situacija se  drastično promenila kada su u „spoljnom svetu" shvatili da su ipak  stvoreni jedno za drugo. Da bi učvrstili svoju ljubav, odlučili su da  iznajme stan i opreme ga luksuznim nameštajem, pa su protekle nedelje  svoje slobodno vreme koristili kako bi obišli većinu salona nameštaja i  prodavnica za dekoraciju doma. Dok je Katarina birala zavese, posteljinu  i sitne detalje kojim će ukrasiti ljubavno gnezdo, Bane je bio zadužen  za odabir bračnog kreveta i nameštaja za dnevni boravak.
- Tokom  učešća na „Farmi" nisam krila svoja osećanja prema Banetu, zato neću ni  sada kada se to sve završilo. Lepo nam je i uživamo u svakom danu koji  provodimo zajedno. Što se tiče zajedničkog života, to je bila naša mala  tajna, koju ste vi uspeli da otkrijete - kroz osmeh je rekla Katarina.
-  Pre braka jako je važno da se partneri upuste u zajednički život kako  bi na vreme shvatili da li su stvoreni jedno za drugo. Takva situacija  je i sa nama. Mogu vam samo reći da sam uživala dok sam birala nameštaj i  sve detalje za opremanje stana u kome ćemo ja i Bane pratiti takmičenje  za „Zvezde Granda" i rijaliti-šou programe - pohvalila se pevačica.
S  druge strane, nakon odabira nameštaja par se uputio do novog doma, u  koji je ubacio nameštaj. Za to vreme Branislav se osvrnuo na celokupnu  situaciju kroz koju su on i Kaća prolazili na putu do zajedničkog  života.
- Konačno imamo vremena da se na pravi način posvetimo našoj  vezi. Sve ružno što je bilo na „Farmi" se zaboravlja, trenutno se  trudimo da svaki slobodan trenutak provedemo na pravi način - priča  Janković, i dodaje:
- Sve što se tiče našeg zajedničkog života  prepustio sam svojoj lepšoj polovini, ukoliko joj bude lepo sa mnom  živećemo zajedno, u suprotnom neka me istera iz stana - našalio se  maneken na svoj račun dok je kroz prozor ubacivao nameštaj.
Izvor: Press
Pogledaj vesti o: Farma,   Kaća i Bane
Cveta ljubav Baneta i Katarine
Izvor: CrveniTepih.com, 23.Feb.2011
Katarina Živković i njen dečko, maneken Branislav Janković, započeli su zajednički život. Iako je njihova veza tokom rijalitija bila na staklenim nogama, situacija se drastično promenila kada su u „spoljnom svetu' shvatili da su ipak stvoreni jedno za drugo. Da bi učvrstili svoju ljubav, odlučili...












 
				