Izvor: Blic, 06.Feb.2012, 17:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Roditelji izgladnjivali blizance, jedna beba preminula
Novosadska policija podnela je krivičnu prijavu protiv Miroslava M. i njegove supruge zbog sumnje da su prouzrokovali smrt svoje jednomesečne bebe, jer je novorođenče umrlo od gladi i zanemarenosti.
Mališan je preminuo 24. januara, mesec dana nakon što se rodio, sa znatno manjom težinom nego na rođenju. Njegova sestra bliznakinja spasena je sigurne smrti samo zahvaljujući intervenciji novosadskih lekara.
Supruga Miroslava M. je 23. decembra u novosadskom porodilištu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Betanija rodila dve zdrave bebe. Nakon što su otpušteni kući, supružnici su blizanci odveli u iznajmljeni stan na Klisi, gde su živeli.
Kako saznaje "Blic", na telu preminulog dečaka uočeni su tragovi zamenarivanja i zapuštanja, jer je dete imalo povrede nastale zbog nehigijenskog tretmana.
Beba umrla zbog nemara roditelja
Izvor: Radio 021, 06.Feb.2012
Novosadska policija podnela je krivičnu prijavu protiv Miroslava i Jelene M. zbog sumnje da su izvršili krivično delo zapuštanja i zlostavljanja maloletne osobe.
Roditelji izgladnjivali decu, jedna beba preminula
Izvor: Press, 06.Feb.2012
Novosadska policija podnela je juče krivičnu prijavu protiv Miroslava Mihajlovića (40) i njegove supruge Jelene (32), zbog sumnje da su izgladnjivali i zapostavili svoje jednomesečne blizance, zbog čega je njihov sin V. M. preminuo 24. januara, a ćerka M. M. se nalazi na lečenju u Dečjoj bolnici







