(VIDEO) DVA PENALA ZA REAL U 25 MINUTA: Ronaldo prvi promašio, a drugi realizovao

Izvor: Kurir, 01.Okt.2014, 21:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo nije iskoristio penal za Real u 10. minutu, pošto je golman Ludogoreca, Stojanov zaustavio njegov udarac. Portugalac je potom iskoristio drugi penal dosuđen u 24. minutu

RAZGRAD - Najbolji fudbaler Reala Kristijano Ronaldo obeležio je prvo poluvreme meča sa Ludogorecom u drugom kolu Lige šampiona.

Ronaldo nije iskoristio penal za Real u 10. minutu, pošto je golman Ludogoreca, Stojanov zaustavio njegov udarac.

CRISTIANO RONALDO ERRA EL PENAL! >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Excelente el arquero del Ludogorets. https://t.co/fmNhpidRSK

Međutim, Ronaldo je bio precizan sa 11 metara u 24. minutu. Sudija je ponovo pokazao na belu tačku, a Portugalac je ponovo uzeo loptu. Ronaldo je ovog puta bio precizan i doneo je svom timu izjednačenje.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.