Mokri kolovozi, na granicama bez zadržavanja

Izvor: RTS, 02.Maj.2015, 22:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mokri kolovozi, na granicama bez zadržavanja

Vozače u Srbiji očekuje pretežno oblačno vreme, pad temperature i padavine, pa Auto-moto savez Srbije upozorava da voze opreznije zbog mokrih kolovoza.
Prema podacima Uprave granične policije, zadržžavanja putničkih vozila na graničnim prelazima kreću se u intervalima od 15 do 30 minuta.
JP "Putevi Srbije" i Sektor naplate putarine tokom prvomajskih praznika intezivirali su rad na naplatnim >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << stanicama kako bi se obezbedio nesmetan prolazak vozila zbog povećanog saobraćaja na putevima.
JP Putevi Srbije upozoravaju da je na pojedinim deonicama, gde su započeti radovi, izmenjen režžim obavljanja saobraćaja, a na pojedinim se koriste alternativni putni pravci i obilaznice.
Na auto-putu zbog radova na sanaciji kolovoza na deonici između petlje Vrčin i petlje Tranššped danas će doći do izmene režžima saobraćaja u smeru Beograd-Nišš.
Radovi će se izvoditi u voznoj traci i zaustavnoj traci, dok će se saobraćaj odvijati u preticajnoj kolovoznoj traci.
Na auto-putu zbog radova na deonici između petlje Vrčin i petlje Mali Požerevac biće izmenjen saobraćaj u smeru Niš - Beograd.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Veći broj vozila na putevima Srbije tokom večeri

Izvor: Blic, 03.Maj.2015, 08:40

Na putevima u Srbiji saobraćaj je danas umerenog intenziteta i pošto se završavaju prvomajski praznici, očekuje se povećan broj vozila na u popodnevnim i večernjim satima, saopštio je Auto moto savez Srbije...Na graničnim prelazima uobičajeno je vreme zadržavanja od 15 - 30 minuta, a zbog prvomajskih...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.