Izvor: Nezavisne Novine, 01.Avg.2012, 12:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brod: Radnik poginuo zbog pucanja poda skele

BROD - R.L. iz Broda, radnik preduzeća "Mont komerc", poginuo je dok je izvodio zavarivačke radove u krugu Rafinerije nafte "Brod", potvrđeno je u policiji.

Nastavak na Nezavisne Novine...






Povezane vesti

Pao sa skele i poginuo

Izvor: RSplaneta.com, 01.Avg.2012

BROD - Radnik preduzeća "Mont Komerec" iz Broda Radislav Lelić (56) iz Gornjih Klakara, opština Brod, poginuo je kada je pao sa skele u krugu Rafinerije nafte gdje je izvodio zavarivačke radove, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Doboj.

Nastavak na RSplaneta.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.