Ludnica na Enfildu - Liverpul preživio maratonsku penal seriju!

Izvor: BanjalukaLive.com, 24.Sep.2014, 01:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ludnica na "Enfildu" - Liverpul preživio maratonsku penal seriju!

Posljednja od prvih 10 utakmica 1/16 finala engleskog Liga Kupa igrana u utorak uveče potrajala je gotovo do ponoći usljed nemogućnosti vicešampiona Engleske da u 90 minuta savlada Midlsbro. Liverpul je nakon 1:1 poslije 90 minuta i 2:2 poslije produžetaka uspio da eliminiše Midlsbro iz daljeg toka takmičenja poslije maratonske penal serije u kojoj se šutiralo 14 serija! "Crveni" su sa Lazarom Markovićem u startnoj postavi teško izašli na kraj sa Midlsbroom pošto su tek poslije penal >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << serije salvili ukupnim rezultatom 16:15! Redsi su poveli golom debitanta Džordana Rositera ali je Midlsbro u 62. minutu stigao do izjednačenja. Kada je Rodžers video da je vrag odnio šalu na teren je posalo Marija Balotelija ali je momak koji je u 98. minutu zamijenio Lazara Markovića postigao drugi gol za domaćina i donio mu novu prednost Hesus Hoakin Fernandez Saez de la Tore poznatiji kao Suso postigao je u 109. minutu drugi pogodak za Liverpul i činilo se da će to biti dovoljno za plasman u osminu finala. Ipak, u posljednjim trenucima drugog produžetka Midlsbro stiže do izjednačenja a onda u penal seriji slijedi prava ludnica. Domaći su u petoj seriji propustili priliku da stave tačku na trijumf pošto je Sterlingu odbranjen penal a onda je maraton postao sve do 14. serije kada je Suso donio Liverpulu prednost od 14:13 a Adoma je bio neprecizan pa je utakmica završena konačnim rezultatom 16:15 za Redse. Jasno je, međutim, da "Crveni" imaju velikih problema sa formom i da poslije poraza od Vest Hema ovakav trijumf nad Midlsbroom ne uliva optimizam među navijače Liverpula. (Sportske.net)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.