Izvor: B92, 30.Okt.2009, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lažna dojava blokirala Zagreb
Zagreb -- Zbog lažne informacije o postavljenoj bombi, policija je jutros blokirala Trg bana Jelačića u Zagrebu i zato je bio paralisan saobraćaj u širem centru grada.
Nakon što je policiji javljeno o sumnjivoj velikoj žutoj kutiji na tramvajskoj stanici na trgu, pripadnici Protiveksplozivnog odeljenja pirotehničkim pregledom kutije ustanovili su da nema opasnosti.
Od osam časova jutros, kad je policija dobila informaciju o sumnjivoj kutiji, bio je prekinut tramvajski saobraćaj na trgu, a tramvaji su upućivani drugom trasom na kojoj se stvorila gužva. Situacija je normalizovana oko devet časova.
Lažna dojava o bombi blokirala Zagreb
Izvor: Blic, 30.Okt.2009
Zbog lažne informacije o postavljanoj bombi, policija je jutros blokirala Trg bana Jelačića u Zagrebu zbog čega je bio paralisan saobraćaj u širem centru grada.....Nakon što je policiji javljeno o sumnjivoj velikoj žutoj kutiji na tramvajskoj stanici na trgu, pripadnici Protiveksplozivnog odelenja...






