Potraga za ostacima Draže Mihailovića

Izvor: Press, 10.Jun.2011, 23:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Potraga za ostacima Draže Mihailovića

Državna komisija za otkrivanje tajnih grobnica ubijenih posle 1944. godine uradila je trodimenzionalnu rekonstrukciju prostora na Adi gde je streljan general Dragoljub Draža Mihailović i u sledeći petak počinje skeniranje terena u potrazi za zemnim ostacima.

Nastavak na Press...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Počinje skeniranje Ade u potrazi za posmrtnim ostacima Draže Mihailovića

Izvor: Nezavisne Novine, 11.Jun.2011, 18:06

BEOGRAD - Državna komisija za otkrivanje tajnih grobnica ubijenih poslije 1944. godine u narednih deset dana počinje skeniranje terena u potrazi za posmrtnim ostacima strijeljanih na Adi Ciganliji, među kojima je bio i komadant Jugoslovenske vojske u otadžini Dragoljub - Draža Mihailović.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.