Mirijevo dobilo Dom zdravlja

Izvor: B92, 16.Okt.2009, 19:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mirijevo dobilo Dom zdravlja

Beograd -- Danas je, nakon tri godine gradnje, otvoren ogranak Doma zdravlja Zvezdara, koji će početi da prima pacijente od sutra.

Novoizgrađeni Dom zdravlja, prve pacijente primiće sutra. Tokom ovog vikenda radiće dežurne službe za hitne slučajeve, a od ponedeljka počinje redovan rad. Grad Beograd je u izgradnju Doma zdravlja uložio skoro 416 miliona dinara.

Građani Mirijeva su čekali, čekali i dočekali. Posle tri godine gradnje otvoren je Dom zdravlja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << te oni više neće morati da idu na drugi kraj grada da bi se lečili.

U novoj zdravstvenoj ustanovi radiće 14 službi - služba opšte medicine, zdravstvene zaštite dece, školske dece, žena, patronažna služba, laboratorijska dijagnostika, fizikalna medicina i rehabilitacija, kućno lečenje i nega, uprava i tehnička služba.

Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas najavio je da će do kraja godine u naselju Kamendin biti otvoren još jedan Dom zdravlja, a do kraja sledeće godine i u Kaluđerici.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Lekari u Mirijevu leče od ponedeljka

Izvor: Blic, 16.Okt.2009

Moderan ogranak Doma zdravlja „Zvezdara" u Mirijevu biće otvoren danas nakon skoro tri godine od početka gradnje, nekoliko oborenih tendera za nabavku nameštaja i medicinske opreme, smene bivše direktorke i promene izvođača radova. Novi objekat prostire se na 3.200 kvadrata i ima sve potrebne...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.