Читај ми!

"Minimalac" Intera, Radović doneo pobedu Legiji

Inter, za koji su igrali Kuzmanović i Vidić, bolji od Dnjepra u gostima. Zagrebački Dinamo savladao je sa 5:1 rumunsku Astru u prvom kolu Lige Evropa. Bešiktaš u finišu meča ostao bez sva tri boda. Miroslav Radović strelac za Legiju.

U okviru prvog kola Lige Evropa Inter je osvojio tri boda na teškom gostovanju Dnjepru. Italijanska ekipa, za koju su igrali Zdravko Kuzmanović i Nemanja Vidić, došla je do tri boda golom D'Ambrozija u 71. minutu.

Dinamo iz Zagreba odigrao je sjajnu utakmicu na Maksimiru i pobedio rumunsku Astru sa 5:1.

Het-trik za Dinamo postigao je El Arbi Hilel Sudani, a po jedan su dodali Enrikez i Ćorić. Čitu je postigao počasni gol za goste.

Bešiktaš i Asteras, koji su u grupi sa Partizanom i Totenhemom, odigrali su 1:1, a turski klub je ispustio pobedu u samom finišu.

Gokhan Tore je postigao vodeći gol za Bešiktaš, ali su gosti izjednačili u 88. minutu preko Pare.

Poljska Legija je savladala Lokeren sa 1:0, a jedini gol na meču delo je najboljeg igrača Legije, Miroslava Radovića.

Napoli je pobedio Spartu sa 3:1, dok je Fiorentina bila bolja od Gengana rezultatom 3:0. U veoma interesantnom meču u Liverpulu, Everton je savladao Volfsburg sa 4:1, dok je najviše golova bilo u Grčkoj, gde je PAOK  pobedio Dinamo iz Minska sa 6:1.