Читај ми!

Спартак победио ИМТ у Суботици, Чукарички бољи од Радничког из Ниша

Победама Чукаричког над нишким Радничким 2:0, као и Спартака над ИМТ-ом 2:1, почео је нови фудбалски шампионат Србије.

Фудбалери Спартака из Суботице победили су на домаћем терену екипу ИМТ-а резултатом 2:1 (1:1) у утакмици првог кола Суперлиге Србије.

Голове за победнички тим постигли су Алекса Ђурасовић у 41. минуту и Срђан Хрстић у 62. минуту.

Милош Луковић у 15. минуту са беке тачке био је прецизан за ИМТ.

Фудбалери Чукаричког такође су убележили победу против Радничког из Ниша резултатом 2:0 (0:0).

Голове за домаћи тим на мечу постигли су Мохамед Бадамоси у 52. минуту и Ибрахим Ндиаје у 92. минуту.

Током првог полувремена у деветом минуту Стефан Томовић је промашио пенал, док је са друге стране то поновио Саша Марјановић у 30. минуту.

У две утакмице одигране у вечерњим терминима није било победника - ТСЦ и Партизан у дербију су одиграли 3:3, док су Вождовац и Јавор играли без голова.