Читај ми!

Neverovatan preokret Verdera protiv Dortmunda, pobede Majnca, Hofenhajma i Frajburga

Fudbaleri Verdera savladali su kao gosti, nakon velikog preokreta, Borusiju Dortmund sa 3:2 u meču trećeg kola Bundeslige. Pobede zabeležili Majnc, Hofenhajm i Frajburg.

Borusija Dortmund nakon dve pobede zabeležila je i prvi poraz u novoj sezoni šampionata Nemačke. Verder je posle dva nerešena rezultata zabeležio i prvu pobedu.

Dormund je poveo preko Brandta u drugoj minuti nadoknade vremena u prvom delu igre. Gureiro je povisio na 2:0 u 77. minutu.

Onda je usledio blic krig Verdera. U 89. minutu prednost domaćina smanjio je Buhanan. Izjednačenje gostima doneo je Šmidt u trećoj minuti nadoknade. Za kompletan preokret gostiju pobrinuo se Burke u petoj, poslednjoj, minuti nadoknade vremena.