Читај ми!

Junajted deklasirao Romu sa 6:2, Emeri iznenadio bivši Arsenal

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su ekipu Rome sa 6:2 u prvom polufinalnom meču Lige Evrope. Viljareal je u drugom polufinalu bio bolji od Arsenala sa 2:1.

Ogroman posao i veliku pobedu u prvom meču protiv Rome ostvarili su fudbaleri Mančester junajteda.

U susretu prepunom golova i preokreta, Junajted je do trijumfa došao zahvaljujući sjajnom drugom poluvremenu.

"Crveni đavoli" su poveli već u devetom minutu, kada je strelac bio Bruno.

Šest minuta kasnije, Pogba je skrivio jedanaesterac, a siguran sa bele tačke bio je Pelegrini za 1:1.

Igrao se 34. minut kada je Džeko golom doneo preokret Romi.

Nije se moglo zaključiti da će se Roma, koja je vodila na poluvremenu sa 2:1, potpuno raspasti u drugom delu i primiti čak pet pogodaka.

Junajted je krenuo da melje rivala od prvog minuta nastavka. Kavani je u 48. doneo izjednačenje, a u 64. preokret i vođstvo Junajeda od 3:2.

Do kraja meča viđeno je još tri gola, a strelci su bili Bruno, Pogba i Grinvud.

Engleska ekipa pred revanš, koji je na programu 6. maja, nosi ogromnu prednost i gotovo izvesno je prvi učesnik finala Lige Evrope.

U drugom polufinalnom meču, Viljareal je savladao Arsenal sa 2:1.

Strelci za domaće bili su Trigeros i Albiol, dok je jedini gol za goste postigao Pepe.

Ovde pogledajte tok oba polufinalna meča Lige Evrope.